PLIKI COOKIES

Korzystając z naszej strony i sklepu internetowego wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies,

w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.


NEWSLETTER
 Wydawnictwa Vox Domini
zapisz       wypisz


Informacja dla klientów sklepu internetowego
 

  SKLEP   Zapraszamy do sklepu internetowego z publikacjami "Vox Domini"  
     

Dokonanie zakupu wymaga zalogowania się. Klient tworzy konto. Trzeba zapamiętać email i hasło. W przypadku zagubienia hasła wystarczy wchodząc na stronę sklepu, w odpowiednim okienku, podać email a nowe hasło zostanie wysłane na email podany podczas rejestracji. Email i hasło przydadzą się przy następnych zakupach. Nie trzeba będzie ponownie wprowadzać teleadresowych danych. Prosimy o podawanie prawidłowego własnego adres mejlowego klienta.

 

 
         
  PŁATNOŚCI   Dwie formy płatności  
     

Nie ma NARAZIE możliwości płatności kartą kredytową

I. Forma płatności - przelew z góry PRZED OTRZYMANIEM PRZESYŁKI
Prosimy czekać na potwierdzenie przyjęcia zamówienia (prawidłowo przesłane zamówienie posiada NUMER) razem z wyliczeniem całkowitego kosztu zakupów łącznie z kosztami wysyłki i numerem konta B. H. "Lumen", na które należy dokonać wpłaty.

II. Forma płatności - zapłata przesyłki przy odbiorze

 
         
  WYSYŁKA   Do cen zakupionego towaru zostaną doliczone koszty przesyłki  
      Koszty wysyłki (według cennika Poczty Polskiej lub kuriera FEDEX) są uzależnione od wagi i rozmiaru paczki.

Nie stosujemy formy wysyłki gratisowej przy zakupach o określonej wysokości, np. 200 zł, co jest nie raz praktykowane przez sklepy. Daje to złudzenie dobroczynnego premiowania kupujących więcej. Tymczasem zmusiłoby nas to do podniesienia wszystkich cen, a wtedy osoby robiące mniejsze zakupy dofinansowywałyby tych, którzy zamawiają większe paczki. Wolimy raczej stosować zasadę sprawiedliwości: niskie marże dla wszystkich, a co do przesyłki - każdy płaci za siebie.

 
         
  UWAGI   Realizacja zamówień  
     

Sprzedaż możliwa jest tylko dla zamówień na terenie Polski. W sprawie zamówień zagranicznych radzimy poprosić przyjaciół, rodzinę, znajomych o zamówienie książek na adres w Polsce i rozliczenie się z nimi za ich zakup i ewentualną wysyłkę za granicę.
Zamówienia w sklepie internetowym są realizowane przez Biuro Handlowe "Lumen" w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: b.h.lumen@voxdomini.com.pl; tel. 032 738 38 69

biuro@voxdomini.com.pl; tel. 032 258 42 28 (wydawnictwo "Vox Domini")
Prosimy czekać na potwierdzenie przyjęcia zamówienia, następnie na paczkę.

 

 


 

WEJŚCIE DO SKLEPU

 


[powrót do wykazu wszystkich towarów] [powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [ciekawe linki] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]