Vassula Ryden
PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU (tom 11, Zeszyty 90-94)


Orędzie Pokoju i Miłości
tytuł oryginału: True Life in God
tytuł przekładu francuskiego: La vraie vie en Dieu
tłumacz: Ewa Bromboszcz (przekład z francuskiego)
redakcja i konsultacja teologiczna: ks. dr Michał Kaszowski
 

ISBN: 83-86092-44-0
objętość: 176 stron (format: 145 x 205 mm)

 

WYPRZEDAŻ pierwszego wydania
 

W tomie 11 zawarte są zapiski z okresu od 13 sierpnia 1997 do 22 czerwca 1998 (Zeszyty 90-94). Polskie wydanie "Prawdziwego Życia w Bogu" wyróżnia się spośród wydań w innych językach szczegółowym indeksem słownym oraz biblijnym, umożliwiającymi szybką orientację w tekście oraz odnalezienie tekstów głęboko osadzonych w Piśmie Świętym. W tomie 11, jak i we wszystkich pozostałych tomach, znajduje się wiele fragmentów świadectw z listów czytelników, opisujących własne przeżycia w kontakcie z tym niezwykłym tekstem oraz fragment książki J. Neyrincka (obszerny wywiad z Vassulą).

Przeczytaj koniecznie: Informacje o książce "Prawdziwe Życie w Bogu" i Vassuli.

Bibliografia poświęcona Vassuli i "Prawdziwemu Życiu w Bogu" jest wyjątkowo pokaźna: zawiera kilkadziesiąt książek i artykułów. Do najbardziej cenionych osób uznających doświadczenie Vassuli za autentyczne należą m. in. ks. prof. Robert Faricy oraz arcybiskup Franjo Franić. Na temat jej doświadczenia wypowiedział się także o. Christian Curty francuski egzorcysta, kapucyn, członek Kapłańskiego Ruchu Maryjnego.
 


ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE


W SPRZEDAŻY:

«Prawdziwe Życie w Bogu» – wersja on line![powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [wykaz książek] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]