Vassula Ryden
PIEŚŃ OBLUBIEŃCA 


tłumacz: Ewa Bromboszcz (przekład z francuskiego)
ISBN: 83-86092-59-9
objętość: 112 stron (format: 142 x 204 mm)
rodzaj oprawy: broszurowa, foliowana

cena katalogowa: 6 zł

Vassula Ryden, autorka dziennika duchowego "Prawdziwe Życie w Bogu" usłyszała 22 czerwca 1998 słowa Ducha Świętego: "Ja, Miłujący ludzkość, Pan Bóg, proszę cię, córko Trójcy: weź dwa inne kantyki, które ci wyśpiewał Ojciec i Syn, dołącz je do tego i nazwij Nasze Dzieło: PIEŚŃ OBLUBIEŃCA." 

Publikacja ta jest więc realizacją prośby wyrażonej przez Boga. Pieśń Oblubieńca to zaledwie fragment pełnych miłości i dobroci słów pochodzących od Trójcy Świętej: Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego. Ich wołanie rozlega się z mocą w naszej epoce, prosząc o głębokie zjednoczenie ze Stwórcą i Panem. Prośba ta dotyczy każdej bez wyjątku duszy, Bóg bowiem kocha wszystkich miłością nieskończoną i dla każdego pragnie życia wiecznego w Swoich objęciach.

Czytając te słowa trzeba pamiętać, że Vassula nieustannie podkreśla:  «Jezus prosił mnie o zachęcenie was do tego, abyście zawsze usuwali z orędzi moje imię i zastępowali je waszym własnym imieniem...»


ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE


W SPRZEDAŻY:

«Prawdziwe Życie w Bogu» – wersja on line!


[powrót do strony głównej] [powrót do wykazu wszystkich książek] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]