TAJEMNICA TRZECIEJ TAJEMNICY FATIMSKIEJ 


ISBN: 83-86092-64-5
objętość: 64 stron (format: 142 x 204 mm)
rodzaj oprawy: broszurowa, foliowana
 

    TEKST CAŁEJ TAJEMNICY FATIMSKIEJ (1917) określanej czasem mianem trzech tajemnic fatimskich.

Ponadto w książce znajduje się opinia ks. Stefano Gobbiego – założyciela Kapłańskiego Ruchu Maryjnego – i ks. Adama Skwarczyńskiego – założyciela Zjednoczenia Dusz-Ofiar – o trzeciej tajemnicy fatimskiej.

Publikacja uzupełniona o modlitwy fatimskie, przekazane dzieciom i wielką obietnicę Matki Bożej: zbawienia dla tych, którzy będą - w sposób przez nią wskazany - przeżywać pierwsze soboty miesiąca. W nowym wydaniu jest także umieszczona homilia Ojca Świętego Jana Pawła II wygłoszona w Fatimie podczas uroczystej Mszy św. beatyfikacyjnej oraz fragment wspomnień siostry Łucji o beatyfikowanych przyjaciołach i ich duchu wielkiej ofiary za nawrócenie grzeszników. 


ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE


[powrót do strony głównej] [powrót do wykazu wszystkich książek] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [webmaster@voxdomini.com.pl] [kilka słów o Wydawnictwie]