Vassula Ryden
MODLITEWNIK DLA GRUP "PRAWDZIWEGO ŻYCIA W BOGU"

ISBN: 83-86092-78-5
objętość: 48 stron (format: 145 x 205 mm)
 

Modlitewnik, który służyć może wszystkim, pragnącym modlić się we wspólnocie, zgodnie ze wskazówkami przygotowanymi przez Vassulę. Jest przewodnikiem po takiej modlitwie, w gronie przyjaciół, w rodzinie, a czasem nawet, jeśli nie ma innej możliwości, indywidualnie.

Wiele razy Vassula zachęcała czytelników „Prawdziwego Życia w Bogu” do gromadzenia się na wspólnej modlitwie dla poświęcenia czasu Bogu i Matce Najświętszej; dla uczczenia Ojca, Syna i Ducha Świętego; dla otwarcia się na łaskę Bożą i głębszego poznania słów, jakie Bóg kieruje do współczesnego świata poprzez Orędzia oraz tych, z jakimi zwracał się od wieków poprzez Pismo Święte; dla poznania we własnym sercu, jak najlepiej na nie odpowiedzieć; dla zaczerpnięcia na modlitwie mocy do życia według Bożej woli.

Zachęcamy wszystkich, którzy szukają wskazówek dotyczących tego, jak przeprowadzić spotkanie modlitewne, do zapoznania się z «Modlitewnikiem...». Jest to pierwsze polskie wydanie, oparte na wydaniu angielskim. Zawiera podstawowe informacje o trynitarnej duchowości „Prawdziwego Życia w Bogu”; dokładne informacje o przebiegu spotkania oraz liczne modlitwy, a także rozważania do wszystkich tajemnic Różańca Świętego.


ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE

Informacje o "Prawdziwym Życiu w Bogu"


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [ostatnie zmiany] [pismo "Vox Domini"] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]