Ojcze nasz w wizjach Marii Valtorty

147 x 105 mm , ISBN 978-83-86092-69-7, miękka oprawa.

objętość 64 str.

Kochasz modlitwę Ojcze Nasz”? Odmawiasz ją często? Zastanawiasz się nad znaczeniem jej wezwań i próśb?

Ta publikacja przedstawia Modlitwę Pańską, jedyną, której słów nauczył nas Jezus. Wymawiana przez Zbawiciela, z Jego wyjaśnieniami – tak, jak ujrzała to w wizjach Maria Valtorta – nabiera szczególnego znaczenia. Trzy wizje przybliżają nam treść i sens Modlitwy Pańskiej.

Pierwsza odnosi się bezpośrednio do sceny odnotowanej również przez Ewangelię, kiedy Jezus odpowiada na prośbę Apostołów: „Panie, naucz nas się modlić, jak i Jan nauczył swoich uczniów” (Łk 11,1).

Następna wizja ukazuje Jezusa, który modli się z Apostołami przed Męką, podczas pożegnalnego pouczenia.

W końcu – trzecia wizja – to scena modlitwy z uczniami już po Zmartwychwstaniu, której towarzyszy ponowne wyjaśnienie poszczególnych wezwań z "Ojcze nasz".

 

Przejdź do sklepu


Chcesz wiedzieć więcej o Marii Valtorcie? Zajrzyj koniecznie do archiwum pisma Vox Domini.

Książki, które na pewno WARTO PRZECZYTAĆ:

Zobacz także płyty CD mp3 i CD audio!


[powrót do strony głównej] [powrót do wykazu wszystkich książek] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]