Vassula Ryden
NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDĘ, ALE PIEKŁO RÓWNIEŻ


tłumacz: Aleksander Sztramski, Ewa Bromboszcz (przekład z angielskiego)
objętość: 272 strony (150 x 225mm)
 

„Niebo istnieje naprawdę, ale piekło również” to historia niesamowitej drogi, jaką przebyła Vassula. Wyruszyła w nią pewnego dnia w listopadzie 1985 i od tamtej chwili nie ustaje w pełnieniu Bożej misji ukazywania światu prawdy. Jej rozmowy z Bogiem stanowią jasne przesłanie skierowane do całej ludzkości, by powróciła ona na ścieżkę cnoty. Przynosi w porę kluczowe przesłanie dla naszego świata i będzie jedną z dających najwięcej do myślenia książek, jakie kiedykolwiek przeczytasz.

Ta książka – która zawiera nieznane dotąd historie i liczne zdjęcia także z okresu jej życia sprzed nawrócenia – stanowi zapis jej niezwykłych spotkań oraz ukazuje ich znaczenie dla nas wszystkich. Daje nam wgląd w Bożą miłość i sprawiedliwość oraz w to, co ma nadejść. To mocne przesłanie nadziei, które obudzi nie tylko tych, którzy się pogubili, lecz także tych, którzy poszukują swej drogi.

Ilość stron: 272, format: 22,5 x 15 cm (dwie opcje oprawy: miękka lub twarda)

ISBN 978-83-947703-2-7

Zamów w sklepie


W SPRZEDAŻY:

«Prawdziwe Życie w Bogu» – wersja on line!


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [wykaz książek] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [pismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]