Przesłanie z Medziugorja. SYNTEZA (1981-2006)
 

ISBN: 83-86092-85-8
objętość: 112 stron (format: 145 x 205 mm)
rodzaj oprawy: broszurowa, foliowana


ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE


Od 24 czerwca 1981 Matka Boża objawia się jako Królowa Pokoju w Medziugorju, w maleńkiej wiosce w Hercegowinie, w diecezji Mostar. Codzienne objawienia trwają do dziś. Widzący, którzy już są dorośli i założyli rodziny, nadal spotykają się z pielgrzymami, dając świadectwo o Bożej miłości i obecności. Każdego 25 dnia miesiąca Marija Pavlović-Lunetti otrzymuje orędzie dla parafii w Medziugorju i dla świata.
W jednym z pierwszym objawień Maryja powiedziała: "Jestem Królową Pokoju. Świat żyje w grzechu. Jeśli będzie tak dalej postępował, koniec będzie tragiczny. Tylko w pokoju można znaleźć zbawienie, a pokój osiągnie się tylko wtedy, gdy odnajdzie się Boga... Nawróćcie się, nie zwlekajcie, bo nie wiecie, co Pan Bóg dopuści na świat... Bóg nie chce, aby ludzkość cierpiała i ginęła; przyjmijcie poważnie moje prośby."
Medziugorje, dzięki obecności Matki Bożej i ożywionemu życiu modlitwy, zostało ochronione przed wojną, choć jeden z generałów serbskich mówił, że jego celem w tej wojnie jest zniszczenie Medziugorja...
Orędzie Matki Bożej zawiera między innymi pięć środków walki z szatanem, porównanych przez Maryję do pięciu kamyków Dawida, dzięki którym pokonał on Goliata:
    o MODLITWA (szczególnie różańcowa)
    o EUCHARYSTIA (w miarę możności codzienna)
    o POST (o chlebie i wodzie, w środy i w piątki, oraz inne wyrzeczenia)
    o CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO
    o SPOWIEDŹ ŚWIĘTA (comiesięczna)
Książka stanowi syntezę treści słów Matki Bożej, które zostały pogrupowane tematycznie dla ukazania, iż Swą obecnością Maryja pragnie w nas zbudować duchową świątynię, mocną i trwałą, prowadząc nas do świętości.

Z TEJ SAMEJ TEMATYKI:


[powrót do strony głównej] [powrót do wykazu wszystkich książek] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]