Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła...

OD ZŁUDZENIA DO PRAWDY

 

Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo wygłoszone w kościele w Caracas, w Wenezueli, 5 maja 2005.

objętość: 112 stron (format: 142 x 204 mm)

Niezwykłe świadectwo doktor Glorii Polo, Kolumbijki, ocalonej przez Boga w niezwykły sposób po porażeniu i spaleniu całego ciała przez piorun. To, co widziała i przeżyła wielokrotnie miała okazję opowiedzieć. Z zapisów jej wystąpień powstała książka.

Osoby zdecydowane na zakup 1 egz. książki mogą wpłacić na nasze konto łącznie 11 zł, podając swój dokładny adres oraz wpisując koniecznie w określeniu wpłaty "zamawiam 1 egz. Gloria". Realizujemy przesyłki w dniu otrzymania wpłaty. Dane do przelewu: Wydawnictwo "Vox Domini", 40-126 Katowice  nr 16 1140 2004 0000 3602 3422 2480 (BRE Bank)Książki o podobnej tematyce:

1. Catalina Rivas "Boża opatrzność"

2. ks. Michał Kaszowski "Śmierć i wieczne istnienie"

3. Maria Valtorta - Przygotowanie na spotkanie z Ojcem


[powrót do strony głównej] [powrót do wykazu wszystkich książek] [mapa całej witryny] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo "Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]