PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU.

SPOTKANIE Z VASSULĄ W POLSCE (DVD)

Orędzie Pokoju i Miłości

Tytuł oryginału: True Life in God

 

zobacz fragment

 

ZAMÓW W NASZYM SKLEPIE


Na płycie DVD:

Niezwykły klimat spotkania, które odbyło się w kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Warszawie, w sposób przejmujący oddaje głębię świadectwa Vassuli, jej spotkania z Bogiem, nawrócenia, podjęcia misji głoszenia światu Bożej Miłości i pragnienia Pokoju i Jedności.

 

Przeczytaj koniecznie: Informacje o książce "Prawdziwe Życie w Bogu" i Vassuli.

Bibliografia poświęcona Vassuli i "Prawdziwemu Życiu w Bogu" jest wyjątkowo pokaźna: zawiera kilkadziesiąt książek i artykułów. Do najbardziej cenionych osób uznających doświadczenie Vassuli za autentyczne należą m. in. ks. prof. Robert Faricy oraz arcybiskup Franjo Franić. Na temat jej doświadczenia wypowiedział się także o. Christian Curty francuski egzorcysta, kapucyn, członek Kapłańskiego Ruchu Maryjnego.
 

W sprzedaży: liczne kasety video i audio z nagraniami świadectwa Vassuli w Polsce oraz wywiady dla telewizji kanadyjskiej o najważniejszych treściach orędzi.

 

«Prawdziwe Życie w Bogu» – wersja on line!


[powrót do strony głównej] [mapa całej witryny] [wykaz książek] [pełna oferta książek i kaset] [nowości] [czasopismo"Vox Domini"] [ostatnie zmiany] [czytelnia on line i nie tylko] [ewangelia na niedziele i święta] [archiwum plików 'zip'] [nasze plany] [mirror site strony polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia 'Prawdziwe Życie w Bogu'] [prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [ciekawe linki religijne w różnych językach] [przeszukiwanie witryny "Vox Domini"] [e-mail] [kilka słów o Wydawnictwie]