Nasza strona jest w przebudowie!

Pod adresem: http://www.voxdomini.pl powstaje zupełnie nowa strona, dostępna też na urządzeniach mobilnych!

Przenosimy na nią i aktualizujemy wszystkie zasoby i serdecznie na nią zapraszamy.

Prosimy o cierpliwość.

http://www.medziugorie.pl - informacje o Objawieniach Matki Bożej w Medziugorju

http://www.gobbi.pl  - informacje o przesłaniach otrzymanych przez ks. Gobbi (Kapłański Ruch Maryjny)

http://www.vassula.pl – informacje o Vassuli Rydén i jej misji


WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

 

 

 

NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS DROGA KRZYŻOWA W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS PRZEJŚCIE DO ŻYCIA WIECZNEGO W MISTYCZNYCH WIZJACH CATALINY RIVAS    

   

 

  Gloria Polo - TRAFIONA PRZEZ PIORUN NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. I PRZEJŚCIE DO WIECZNOŚCI W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS 

 


Kilka słów O WYDAWNICTWIE

 

- Rozpowszechniamy najpiękniejsze książki z dziedziny mistyki chrześcijańskiej, przede wszystkim:

- Radzimy, JAK ROZEZNAWAĆ ZJAWISKA NADPRZYRODZONE, w oparciu o Pismo Święte i nauczanie Kościoła katolickiego.

- Przedstawiamy kilka WSPÓŁCZESNYCH OBJAWIEŃ.

- Dla lepszej orientacji wprowadziliśmy MAPĘ tematów, nazwisk (witryna liczy blisko 5 tys. plików).

- Zapraszamy do zadumy nad SŁOWEM. W nim – codzienna Ewangelia i refleksja nad nią.

- Pod hasłem JEZUS I MARYJA kryje się bogactwo wizji mistyków, odniesionych do tekstów Ewangelii.

- Zachęcamy do korzystania z ARCHIWUM PLIKÓW ZIP

- Do dyspozycji gości jest też dział CZYTELNIA.

- Pod hasłem WIERZĘ... – nauka Kościoła katolickiego w pytaniach i odpowiedziach.

- W OFERCIE i NOWOŚCIACH polecamy książki, kasety audio, video, płyty CDmp3, DVD, pismo.

- Kwartalnik "VOX DOMINI" stara się objąć tematyką treści, prowadzące do większej czci Eucharystii, uczące modlitwy, szacunku do Matki Najświętszej i Ojca Świętego.

- Osobną stronę poświęciliśmy na wykaz publikacji i CENNIK.

- Często staramy się wprowadzać zmiany. Można je śledzić pod przyciskiem ZMIANY.


 GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKI I KASETY?


  "Vox Domini" - jakie pismo od nowego roku 2018?

Aby zachować lepszy kontakt z naszymi czytelnikami, planujemy od nowego roku wznowienie naszego czasopisma "Vox Domini", ale w formie półrocznika, czyli 2 numery w roku, o ile znajdzie się stosowna liczba chętnych do prenumeraty. Taki czas ukazywania się da nam możliwość kontynuowania innej pracy wydawniczej oraz nieco odciąży nas finansowo. Będziemy wdzięczni za informację o nowych prenumeratorach (można zgłosić się mejlem lub podać adres telefonicznie, adres: info@voxdomini.com.pl, tel. 32 2584228), a tym, którzy cały czas deklarowali zainteresowanie pismem i ich dane posiadamy jeszcze w naszej kartotece z roku 2016, wyślemy pierwszy numer pod dotychczasowy adres. Prosimy o wpłatę minimum 18 zł na rok na dotychczasowy numer konta Wydawnictwa Vox Domini w Katowicach: 16 1140 2004 0000 3602 3422 2480.    


   COPYRIGHT - wykorzystanie tekstów ze strony i nie tylko czyli o prawach w internecie

 

    Coraz więcej osób kopiuje bez informowania nas o tym, w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, zawartość naszej strony www oraz innych naszych publikacji (video, audio i książek), wykorzystując nasze treści w swoich serwisach internetowych lub na kontach umożliwiających innym pobieranie treści w postaci plików zarchiwizowanych, mp3 oraz pdf. Podejmujemy działania, aby temu zapobiec zwłaszcza, że materiały te są celowo pozbawiane informacji o naszym wydawnictwie.

    Przypominamy, że wykorzystanie udostępnianych przez nas tekstów i grafiki nie jest możliwe bez uzyskania stosownej zgody. Osoby podające link do naszych stron internetowych prosimy o sprawdzenie, czy link ten jest prawidłowy.

    Prosimy i apelujemy gorąco o respektowanie zarówno prawa ludzkiego (o własności intelektualnej, jaką są np. tłumaczenia, nagrania, skład komputerowy), jak i zasady zawartej w Piśmie Świętym (Łk 10,7: Godzien jest robotnik zapłaty swojej)

    Cieszy nas zainteresowanie naszymi publikacjami, jednak coraz więcej jest działań pirackich, nielegalnych, łącznie z publikowaniem naszych książek przez osoby, posługujące się naszymi tłumaczeniami. Osoby te mogą w efekcie  u n i e m o ż l i w i ć  nam dalsze funkcjonowanie. Jesteśmy bowiem Z TEGO POWODU w coraz trudniejszej sytuacji FINANSOWEJ!

    Jest możliwe, że dla niektórych to właśnie jest celem, a nie jedynie piracka ewangelizacja. Nierzadko publikacje te są rozpowszechniane w tak zwanej szarej strefie - bez podatków czy innych opłat obowiązujących w naszych realiach gospodarczych. Każdy kto pragnie szczerze ewangelizować może odczuwać spokój sumienia i liczyć na nagrodę wtedy, kiedy z wysiłkiem ofiaruje coś Panu Bogu i ludziom - swój czas, swoje środki finansowe, swoją pracę, a nie to, co wykradł innym.  

    Przeglądamy oferty innych księgarń. Płyty CD mp3 są oferowane nawet w cenie przewyższającej 35 zł za sztukę. U nas kosztują 7, 8, czasem 10 zł...   


CHCESZ UWIECZNIĆ WAŻNE CHWILE W ŻYCIU LUB W PRACY? POLECAMY NASZE USŁUGI.
    Planującym ślub i wesele lub inne uroczystości rodzinne a także firmowe - wymagające filmowania lub fotografowania - gorąco polecamy tę część naszej działalności.
Nasza propozycja skierowana jest głównie do osób z rejonu Mikołowa, a także okolic, czyli Tychów, Rudy Śląskiej, Zabrza, Orzesza, Katowic itp.
Będziemy wdzięczni, jeśli szukając osoby z doświadczeniem dla uwiecznienia Waszych uroczystości, pomyślicie o nas lub komuś polecicie nasze usługi.
    Wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny, w zależności od potrzeb, dlatego kierujemy naszą ofertę do osób prywatnych, a także do firm szukających profesjonalisty do wykonania zdjęć.
    Telefon kontaktowy: +48695532906. Szczegóły także na stronie: http://www.uchwyceni.pl

 


[mapa witryny] [ostatnie zmiany] [oferta książek i kaset] [nowości] [plany] [pismo Vox Domini] [czytelnia on line] [ewangelia na każdy dzień] [modlitwa] [rozeznawanie] [objawienia] [Vassula i jej misja] [Stowarzyszenie Prawdziwe Życie w Bogu] [Valtorta i jej misja] [ks. Stefano Gobbi] [Medziugorje] [Fatima] [Jan Paweł II] [święci] [Prawdy wiary Kościoła Katolickiego] [linki religijne] [przeszukiwanie witryny] [archiwum 'zip'] [info @ voxdomini. com. pl] [o nas]


Jesteś Gościem od 23.11.1998 


Loading